Haziran, 2013:

İstanbul Veri Kurtarma

istanbul-veri-kurtarmaSorun yaşadığınız medyalardan veri kurtarma işlemlerini profesyonel olarak yapmaktayız. Harddisk (2,5”-3,5”Sata ide, Sas), server, hafıza kartı, raid sistemler, nas, sas,  ses kayıt cihazları, cd, dvd ve kayıt yapılan tüm cihazlardan veri kurtarma işlemleri laboratuvar ortamında başarılı bir şekilde yapmaktayız. Fiziksel veya yazılımsal olarak işlemler yapmaktayız. Profesyonel cihaz ve yazılımlar ile verilerinizi başarılı olarak geri getirmekteyiz. İşlemlerin olumlu olması için cihazı kurcalamayın kurcalatmayın. Düşen bir disk kesinlikle çalıştırılmadan bize gelmesi gerekmektedir. Format atılan bir harddisk üzerine program yükleyip tarama yapmayınız. İstanbul tüm bölgelerinden iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

İzmir Veri Kurtarma

izmir-veri-kurtarmaVeri kurtarma hizmeti veren firmamız bir çok kişi ve kuruluşun bilgilerine sağlıklı bir şekilde ulaşıp teslim etmiştir. Formatlanmış veya fiziksel problemli cihazları laboratuvar ortamında yaptığımız işlmeler ile verilere ulaşmaktayız. Sağlıklı verilere ulaşmak için cihaz üzerinde amatör işlemlerin yapılmaması gerekmektedir. Yapılan her işlem hem maliyeti hem bilgilerin bozulmasına yol açmaktadır. Yazılımsal olarak basit programlar ile yapılan işlemler dosya yapılarını bozabilir. Çıkan veriler bozuk olabilir. Düşmüş veya hasar görmüş cihazlar kesinlikle çalıştırılmamalıdır. Cihaz üzerinde sökme veya oynama yapılmamalıdır. Açılan disklerden veri kurtarma işlemler yüksel fiyatlar çıkmasına sebep olabilir. Gelişmiş donanım ve konusunda uzman kişiler ile bilgilerinizi sağlıklı olarak kurtarmaktayız.

Konya Veri Kurtarma

konya-veri-kurtarmaVeri kurtarma işlemlerini laboratuvar ortamında gelişmiş cihazlar ile yapmaktayız. Firmalar için önem taşıyan şirket bilgilerini veya şahsi özel anlarınızı yansıtan bilgilerinizi kurtarmaktayız. İster verileriniz silinmiş olsun veya donanımsal problemli cihazlar olsun yüksek oranda başırılı bir şekilde kurtarmaktayız. Verilerin yapısı bozulmaması için uzman kişiler dışında cihazınıza işlem yaptırmayınız. Geri dönüşü olmayan sorunlar yaşamamak için bilgisayarcılara cihazınızı kurcalatmayınız. Harici ve dahili harddiskler, hafıza kartı, server diskleri, ses kayıt cihazları, yedekleme nas cihazı diskleri, laptop diskleri başarılı olarak veri kurtarma işlemleri yapmaktayız.

Kayseri Veri Kurtarma

kayseri-veri-kurtarmaProfesyonel hizmet sunan firmamız verilerinizi laboratuvar ortamında kurtarmaktadır. Yüksek başarı oranı ile uygun fiyatlar sunmaktayız. Cihazlar bilinçsiz işlemlerden geçmez ise uygun olabilecek fiyatlar tutmaktadır. Yapısı gereği yapılması gereken işlemler önemlidir. Veri kaydedilen tüm medyalardan veri kurtarma yapmaktayız. Sizin için önem taşıyan bilgiler bizim içinde önemlidir. Yapılması gereken işlemlerden geçen cihazlar içinde verileri olduğu gibi geri kurtarmaktayız. Bize ulaşan cihazlar ücretsiz analiz yapıldıktan sonra bilgilerinizin kurtarılması için yapılması gereken işlemler ortaya çıkmaktadır. İşlemler yazılımsal ve donanımsal olarak yapılmaktadır. Verilere ulaşılırsa size teklif sunmaktayız. Kabul durumunda veri kontrolü yaptırmaktayız. Sorun yok ise yeni bir diske aktarım yapıp teslim etmekteyiz. İletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Samsun Veri Kurtarma

samsun-veri-kurtarmaVeri Kurtarma işlemleri laboratuvar ortamında profesyonel olarak yapılmaktadır. Gelen medyalar ücretsiz analizden geçmektedir. Analiz sonucuna göre yapılacak işlemler ortaya çıkmaktadır. İşlem durumuna göre yazılımsal veya fiziksel müdahale etmekteyiz. Bilgilere ulaşmak için laboratuvar ortamı olmayan yerlerde işlem yaptırmayınız. Medya ne olursa olsun (harddisk, laptop harddiski, nas cihazı, server, flash disk, hafıza kartı, ses kayıt cihazları, cd, dvd , cep telefonu, sas,  fotoğraf makinası, kamera ) bakmaktayız. Samsun  iilinin  tüm bölgelerinden bize ulaşabilirsiniz. Uzman ekibiz ve son teknolojiye uygun cihazlarımız ile hizmetinizdeyiz. Uygun fiyat kalite hizmet için bizi seçebilirsiniz.

Antalya Veri Kurtarma

antalya-veri-kurtarmaVeri kurtarma merkezi olarak bilgilerinizi kaydettiğiniz medyalarda meydana gelen bozukluklar silinmeler ve yaşamış olduğunuz kayıplardan verilerinizi geri getirebiliyoruz. Harddisk (2,5”-3,5”Sata ide, Sas), server, hafıza kartı, raid sistemler, nas, sas,  ses kayıt cihazları, cd, dvd ve kayıt yapılan tüm cihazlardan veri kurtarma işlemleri laboratuvar ortamında başarılı bir şekilde yapmaktayız. Laboratuvar ortamında işlemleri yapılmaktadır.Yaşadığınız sorun ne olursa olsun kesinlikle bilgisi olmaya kişilere cihazınızı kurcalatmayın. Veri kurtarma her işi yapan bilgisayar firmalarının yapabileceği bir işlem değildir. Yapılacak her olumsuz işlem hem verilirinizi kaybetmeye hemde fiyatların çok yüksek çıkmasına yol açabilir.

Adana Veri Kurtarma

adana-veri-kurtarmaHarddisk (2,5”-3,5”Sata ide, Sas), server, hafıza kartı, raid sistemler (raid 0, raid 1, raid 5) nas cihazları, sas,  ses kayıt cihazları, cd, dvd ve kayıt yapılan tüm cihazlardan veri kurtarma işlemleri laboratuvar ortamında profesyonel olarak başarılı bir şekilde yapmaktayız. Önem taşıyan verilerinizi sağlıklı olarak kurtarmaktayız. Sağlam bilgilere ulaşmak ve maliyeti düşük işlemler için diskinizi kurcalatmayınız. Yapılacak her işlem önem taşımaktadır. Yanlış bir işlem verilerin kaybolmasına sebep olmaktadır. Veri kaybı yaşadığınız cihazınızı kesinlikle bilgisayarcılara kurcalatmayınız. Laboratuvar dışında yapılacak her işlem veri kaybı yaşamanıza sebep olabilir. Ofisimize gelen cihazların bir kısmı maalesef bu tarz işlemlerden geçtiği için verilere ulaşılamamıştır. İletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Trabzon Veri Kurtarma

trabzon-veri-kurtarmaBozulan cihazlardaki veya silmiş olduğunuz verileri laboratuvar ortamında yapılan işlemlerle geri getirmekteyiz. Yüksek başarı oranı ve %100 gizlilik ile verileriniz emin ellerdedir. Bir çok kişi ve firmanın bilgileri istemiş olduğu yapıda tekrardan kurtarılarak teslim edilmiştir. Sağlık bilgi kurtarma için yapısının bozulmaması gerekmektedir. Uzman olmayan kişilere cihazınızı teslim etmeyiniz. Laboratuvar ortamı olmadan açılan cihazlardan veri kurtarma işlemleri yapılmamaktadır. Saraç Bilişim olarak bilgilerinizi düzgün bir şekilde geri getirmek için çalışmaktayız. Veri kurtarma için gelen cihazlar öncelikle kayıt altına alınmaktadır. Ücretsiz analizden geçtikten sonra size yapısındaki bozukluk ve fiyat olarak bilgi verilmektedir. Trabzon’un tüm ilçelerinden bize iletişim bölümündeki adresimizden  ulaşabilirsiniz.

Gebze Veri Kurtarma

gebze-veri-kurtarmaUzman ekip ve modern cihazlar ile laboratuvar ortamında veri kurtarma işlemleri yapmaktayız. Veri kaydedilen tüm medyalardan (harddisk, server diskleri, nas cihazı diskleri, flaş disk, sd kart vb.) verileri kurtara bilmekteyiz. Veri kurtarmada önemli olan cihaza profesyonel işlemlerin yapılmasıdır. Eğer yapılacak yanlış bir iş olursa veriler kaybedilebilir. Verileriniz bizim için önem taşımaktadır. Sorun yaşadığınız durumlarda panik yapmadan bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Yazılımsal ve fiziksel olarak müdahale etmekteyiz. Fiyat ve ne kadar süre alacağı analiz sonrası ortaya çıkmaktadır. Analiz işlemleri ücretsizdir. İletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Kocaeli Veri Kurtarma

kocaeli-veri-kurtarmaVeri kurtarma ciddi bir iştir. Yanlış yapılacak işlemler veri kayıplarına yol açmaktadır. Bu konuda profesyonel hizmet veren firmamız gelişmiş laboratuvar sistemi ile bilgilerinize sağlıklı olarak ulaşabilmektedir. Veri kaydettiğiniz tüm cihazlarda veri kurtarma işlemleri yapmaktayız. Düşen veya arızalanmış cihazları çalıştırmayınız. Veri Kurtarma bilgisi olmayan kişilere baktırmayınız. Kesinlikle açmayınız. Yapılan bazı işlemlerin dönüşü olmadığı için dikkat edilmesi gerekmektedir. İlk sorun halinde bize ulaşan müşterilerimizin verileri başarılı bir şekilde kurtarılıp teslim edilmiştir. Kocaeli’nin tüm ilçelerinden bize iletişim bölümündeki adresimizden ulaşabilirsiniz.