Haziran, 2014:

Server (Sunucu) Veri Kurtarma

server-sunucu-veri-kurtarmaBüyük işletmelerin verilerini bir arada ve güvenli bir şekilde kurdukları Server (Sunucu) sistemleri zamanla bozulmalar meydana gelebilir. Yazılımsal ve donanımsal problemler yaşanabilir. Yaşanabilecek tüm olumsuzluklara rağmen verileriniz kaybolmaz. Linux, Microsoft Server 2003, 2008, 2012 yazılımlarına Profesyonel veri kurtarma hizmeti verdiğimiz laboratuvarlarımızda bozuk server sistemlerinden dataları kurtarmaktayız. HP, IBM, Lenovo, Dell, Fujitsu tüm marka server cihazlarında veriler sorunsuz olarak alınmaktadır. %100 tozsuz temiz odalarda yapılan işlemlerle %100 e yakın başarı oranına sahibiz.

Raid Veri Kurtarma

raid-veri-kurtarmaGenel olarak büyük ölçekli firmalarda birden fazla disklerin daha güvenli ve performanslı çalışması için yapılan raid sistemleri yazılımsal ve donanımsal olarak sorun çıkartabilmektedir. Sorun olduğu zaman yapılması gereken işlemler önemlidir. Firmanın bilgi işlem sorumluları bu tür sorunlarda müdahale etmeden veri kurtarma hizmeti veren firmalar ile iletişime geçmelidir. Firma olarak bu konuda uzman ekibimiz ile yaşayabileceğiniz sorunlar sonrası verilerinize sağlıklı bir şekilde ulaşabilmekteyiz. 16 disklik 5 diski bozuk ve yerleri değiştirilmiş bir Raid sistemden başarılı bir şekilde şirket için hayati önem taşıyan verileri kurtarılmıştır. Raid sistemleri server, nas, san sistemlere görülmektedir. Raid 0, Raid 1 , Raid 0+1 Raid 5 genel olarak oluşturulan sistemlerdir.

Flash Disk Veri Kurtarma

flash-disk-veri-kurtarmaTaşıması kolay ve bir yerden bir yere verileri taşıdığımız flash diskler zamanla bozulmalar meydana gelmektedir. Devamlı tak çıkar veya düşme sonucu çalışmayabilir. Laboratuvar ortamında özel cihazlar kullanarak flash disk içerisindeki verilere ulaşmaktayız. Bütün marka ve model flash disklerden veri kurtarma yapmaktayız. Sorun yaşadığınız zaman bize ulaşmanız yeterlidir. Türkiye’nin her yerinden bize cihazlarınızı güven ile gönderebilirsiniz. Kingston , Sandisk, Toshiba, HP,  Verbatim  ve diğer tüm marka cihazlardan kurtarma işlemi yapmaktayız.

Harddisk Veri Kurtarma

haddisk-veri-kurtarmaEn çok sıkıntı yaşanan medyaların başında harddiskler gelmektedir. Yapısı gereği dikkat edilmesi gereken cihaz bazen kullanıcı hatası sonucu bazen de mekanik olarak bozulmaktadır. Bu tür sıkıntılar yaşadığınız durumlarda panik yapmadan ve bu konuda size yardımcı olacak firma bulmanız gerekmektedir. Düşmeye bağlı olarak okuyucu ve yüzey bölümlerde sorunlar yaşanmaktadır. Yanlış yapılan işlerin başında çevrenizde tanıdığınız bir bilgisayarcıya göstermeniz ve yapılan bilinçsiz işlemlerdir. Saraç Bilişim olarak size bu konuda yardımcı olmaktayız. Verilerinizi bozulmadan eksiksiz bir şekilde geri getirilmesini sağlamaktayız. Harddiskinizi markası ve modeli ne olursa olsun tüm cihazlardan veri kurtarma yapmaktayız. Dahili ve taşınabilir harddisk 2,5” ve 3,5” WD, Samsung , Toshiba , Seagate , Hitachi , Fujitsu IDE , SATA , Solid State Disk (SSD) tüm harddisklerden veri kurtarma yapmaktayız. Unutmayınız ki veri kayıpları cihazlar üzerinde yapılan bilinçsiz işler sonucu meydana gelmektedir.

Sql Veri Kurtarma

sql-veri-kurtarmaSql veri tabanında bulunan verilerinizi diskiniz bozulsa veya yedeklenmeden silinse dahi tekrardan geri  getirebilmekteyiz. Kurcalanmadan gelen bir çok bu türde data dosyası çalışır durumda tekrardan müşterilere teslim edilmiştir. Gelişmiş laboratuvar sisteminde kullandığımız modern cihazlar ile verileriniz tekrardan geri gelmektedir. Ücretsiz analizden geçen diskler problemine göre fiyatlandırılmaktadır. Microsoft Sql Server içinde bulunan mdf ve ldf uzantılı dosyalar datalarınızı oluşturmaktadır. Veri kaybı yaşamamak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Türkiye’nin her yerinden bize ulaşabilirsiniz.

Kaybeden Siz Olmayın

Frustrated Woman at Computer With Stack of PaperVeri kurtarma yapılacak medyanın kesinlikle kurcalanmaması gerekmektedir. Her işin olduğu gibi veri kurtarma işlemlerinin de bir maliyeti vardır. Soruna göre Yazılımsal ve Donanımsal işlemlerden geçmektedir. İşlemlerin maliyet arttırması için kurcalanmadan gelmesi gerekmektedir. Bazı durumlarda ne kadar ücret verirseniz verin bilgi maalesef alınamayacak duruma gelmiştir. Bu durumda kaybeden siz olacaksınız. Bu duruma düşmemeniz için gelişmiş bir laboratuvar sistemi ile bilgilerinizi tekrardan geri getirmekteyiz. Her işi yapan bilgisayar firmaları profesyonel veri kurtarma merkezleri değildir.

Raid Disk Veri Kurtarma

raid-disk-veri-kurtarmaRaid sistemlerde meydana gelen sorunlarda veri kaybı yaşamamak için profesyonel destek almanız gerekmektedir. Yapılacak yanlış bir işlem sonrası tüm verileriniz kaybolabilir. Firma olarak gelişmiş bir laboratuvar sistemine sahibiz. Sorun durumunda disklerin yeri karıştırılmadan ve tekrar sistem yüklenmeden bize gelmesi yeterdir. Tüm oluşturulan Raid sistemlere müdahale etmekteyiz. Kurcalanmadan gelen bu tür sistemlerde başarı oranımız çok yüksektir. Ücretsiz analizden geçen bu tür sistemlerin ücret ve süreci size daha sonra bildirilmektedir. Türkiye’nin bütün bölgelerinden bize ulaşabilirsiniz.

Harici Disk Veri Kurtarma

harici-disk-veri-kurtarmaVerilerinizi yedeklediğiniz ve bir yerden bir yere verilerinizi kolayca taşıyabildiğiniz harici diskleriniz düşebilir, bozulabilir veya içindeki veriler yanlışlıkla silinebilir. Bu tür sorunları yaşamanız mümkündür. Bu tür sorunlarda önemli olan panik yapmadan size yardımcı olabilecek bir veri kurtarma merkezine başvurmanız gerekmektedir. Biz bu konuda size yardımcı olmaktayız. Gelişmiş cihazlar ile laboratuvar ortamında harici disklerine bakmaktayız. Analiz işlemleri ücretsizdir. Bu analiz sonucu size disk ile ilgili ücret ve süreci bildirmekteyiz. Daha fazla bilgi için 0312 431 01 44

Veri Kurtarma Hizmetleri

veri-kurtarma-hizmetleriProfesyonel veri kurtarma hizmeti veren firmamız veri kaybı yaşadığınız durumlarda bilgilerinize tekrar kavuşmanızı sağlamaktadır. Sorun yaşadığınız medyalarda veri kaybı yaşamadan bilgilerinize %99 geri gelmektedir. Başarılı veri kurtarma için profesyonel olarak işlemler yapmalısınız. Yanlış yapılacak her işlemde verileriniz bozulabilir. Saraç Bilişim olarak bu konuda size yardımcı olmaktayız. Ücretsiz analiz yapılan medyalarda yapılarındaki probleme göre fiyatlar belirlenmektedir. Yazılımsal ve fiziksel olarak müdahale edilmektedir. Fiyatlar TL olarak verilmektedir. Ayrıntılı bilgi almak için 0312 431 01 45