Eylül, 2017:

Nas Yedekleme Cihazlarından Veri Kurtarma

Nas cihazları içerisinde önemli verilerin bulunduğu birden fazla diskten oluşan yedekleme cihazlarıdır. Bu cihazlar arıza verebilir, disklerden biri bozulabilir. Bu durumlarda yapılacak işlemler çok önemlidir. Yanlış yapılacak bir işlem veri kayıplarına yol açabilir. Biz bu konuda size yardımcı olmaktayız. Laboratuvar ortamında özel cihazlar ile kendimize güveniyor ve verilerinizi geri getirebiliyoruz.  Bu işi gerçek anlamıyla yapan firmamızdan memnun kalacaksınız. Türkiye’nin her yerinden bize ulaşabilirsiniz.

Gaziantep Veri Kurtarma

Veri kurtarma ciddiye alınması gereken bir iştir. Sizin için önem taşıyan verilerinizi aynı önemi vererek kurtarıyoruz. İşlemlerimizi deneme yanılma ile değil laboratuvar ortamında özel cihazlar ile yapmaktayız. Düşmüş, bozulmuş, formatlanmış cihazlardan veri kurtarabiliyoruz. Verilerin bozuk veya eksik olmaması için işin uzmanı olan kişi ve firmalara başvurun. Herhangi bir bilgisayarcı veri kurtarma merkezi değildir. Yapılacak yanlış bir işlemin geriye dönüşü olmayacağı için dikkat etmeniz gerekmektedir. Gaziantep ve ilçelerinden bize ulaşabilirsiniz.

Diyarbakır Veri Kurtarma

Veri kurtarma işlemlerini laboratuvar ortamında özel cihazlar ile yapmaktayız. Arıza yapan cihazlarınızı çalıştırmadan bize ulaştırırsanız verilerinize tekrar kazanabilirsiniz. Veri kurtarma ekipman ve tecrübe isteyen bir iştir. Veri kaydeden tüm cihazlardan veri kurtarabiliyoruz. Harddisk , server, nas cihazları, cep telefonu, hafıza kartı, ses kayıt cihazları gibi veri yazan tüm cihazlardan verilerinizi kurtarabiliyoruz. Diyarbakır ve tüm ilçelerinden bize ulaşabilirsiniz. 0312 431 01 44